Zmarły chirurg kieruje ręką healera

66-letni uzdrawiacz, Stephen Turoff, leczy wszystko – od bólów pleców po AIDS. Pacjenci przybywają do niego z całego świata, w tym wielu w bardzo ciężkim stanie. Konsultowali się z nim członkowie rodzin królewskich i znakomitości tego świata.

Syn tapicera i wnuk rosyjskiego uchodźcy, były stolarz, uzdrawiający metodą bezkrwawej ,.chirurgii psychicznej” utrzymuje, że jego ręką kieruje dr Joseph Abraham Kahn – zmarły ponad 100 lat temu austriacki lekarz żydowskiego pochodzenia.

Pacjenci wyczuwają ręce Turoffa w swym ciele, lecz ich skóra nie doznaje najmniejszego uszczerbku. W chirurgii psychicznej” nie leje się krew. Terapeuta przeciąga ostrzem skalpela po powierzchni skóry, a rozszerzona aura” ostrza dokonuje dzieła.

Turoff od dziecka przeczuwał, że jest mu przeznaczony niezwykły los:
„Widziałem rzeczy, których nikt inny nie dostrzegał – mówi. – Byłem unoszony z łóżka w górę przez nieznane siły. Te przeżycia mogę określić jedynie jako nawiedzenia”.

Miał dwadzieścia kilka lat, gdy otrzymał wezwanie: Głosy powiedziały mi, że będę uzdrowicielem. To było niesamowite, ale pomyślałem: spróbuję. Dotknąłem kogoś i w tej samej chwili uleczyłem go z bólów pleców”.

Od tej pory Turoff odnotował wiele sukcesów. Chętnie przytacza przykład kobiety z rakiem szyjki macicy, który cofnął się pod wpływem dotyku jego rąk. Niezwykły był tez przypadek pewnej Hiszpanki nie widzącej na jedno oko z powodu uszkodzenia gałki ocznej. Turoff „operował” ją przed kamerami hiszpańskiej TV. Po operacji kobieta odzyskała wzrok w 40 procentach.

Na pytanie, jak możliwe jest przeprowadzanie, „psychicznych operacji”, healer odpowiada po prostu: „To musi być dzieło Boga”. Podkreśla przy tym, że nie pretenduje do roli cudotwórcy: „Pacjenci powinni najpierw szukać pomocy medycyny. Jestem dla wielu ludzi ostatnią deską ratunku, ale nie mogę zagwarantować, że wyleczę każdego. Nigdy nie wiem, na ile moja interwencja pomoże”.

Stephen Turoff w czasie badania jednej ze swoich pacjentek. (Fot. East News, 1994)

Stephen Turoff w czasie badania jednej ze swoich pacjentek. (Fot. East News, 1994)

Przez jego niewielki dom z 1920 r. w Danbury, Essex, w Wielkiej Brytanii, przewija się ponad 100 pacjentów tygodniowo. Są wśród nich księżniczki, gwiazdy filmu i telewizji, arabscy szejkowie.

Mimo że nigdy się nie reklamował, już w latach 90-tych wieść o cudownych uleczeniach poszła w świat. Na wizytę u niego trzeba czekać od dwóch do trzech miesięcy. Cięższe przypadki psychoterapeuta przyjmuje poza kolejnością. Opłaty są niewielkie – nie przekraczają 30 brytyjskich funtów. Dzieci i ubożsi pacjenci leczeni są bezpłatnie.

Stephen Turoff nie szczyci się swymi umiejętnościami. Mówi skromnie, że pragnie jedynie pomagać ludziom. Wątpiących w jego moc zapewnia:
„Nie jestem szarlatanem – każdy może przyjść i obserwować mnie przy pracy. Jestem najbardziej otwartym healerem, jakiego można sobie wymarzyć”.

stephen turoff
Stephen Turoff to niezwykły angielski uzdrowiciel, szeroko znany dzięki rewelacyjnym świadectwom swoich pacjentów pochodzących z wielu krajów świata. Reprezentuje on najbardziej kontrowersyjną dziedzinę medycyny niekonwencjonalnej, gdyż wnika w ciało pacjenta często przy wykorzystaniu prostych narzędzi chirurgicznych.

Okazuje się, że „bezkrwawe operacje”, czy też „operacje duchowe”, to nie tylko specjalność filipińskich uzdrawiaczy. Stephen Turoff to jednocześnie kanał, przez który duchy kontaktują się z naszym wymiarem, lecząc za pomocą rąk Stephena setki chorych.To wielkie dzieło uzdrawiania cieszy się duchową opieką Sai Baby, współcześnie żyjącego hinduskiego mistyka.

Stephen Turoff przyjmuje codziennie w swojej klinice Danbury Healing Clinic w Chelmsford w Anglii. Podróżuje również i uzdrawia w Izraelu, Niemczech, Hiszpanii i innych krajach Europy.


Adres strony internetowej healera:

http://stephenturoff.com/en/turoff-danbury-clinic/the-healing/

Napisane przez

Nieztejziemi.org to miejsce dla wszystkich entuzjastów alternatywnego myślenia, miłośników spraw niewyjaśnionych oraz parana ukowców. To portal dla fanów wszystkiego co nieziemskie na Ziemi i poza nią. Zainteresowanych współpracą z naszym portalem serdecznie zapraszam do działania. Przysyłajcie teksty, zdjęcia, klipy wideo – obiecuję, że na wszystkie, nawet najdziwniejsze tematy znajdziemy miejsce.