Witam w Nie z tej Ziemi!

Kochani Czytelnicy!
To dziś jest ten dzień. 12/12/12 – ostatnia taka data w naszym stuleciu. Następnego takiego zestawienia nie doczeka najpewniej żaden z nas. Nie doczeka – oczywiście w naszym ziemskim rozumieniu, do kolejnej bowiem mistycznej daty dotrwać można dzięki reinkarnacji lub przejściu do innego wymiaru, wymiaru „nie z tej ziemi”. To właśnie dziś postanowiliśmy oficjalnie uruchomić nasz portal. Chcemy tym samym zaznaczyć, iż przemijanie jest ułudą, a my wszyscy energią, która przechodzi z jednego „świata” do drugiego. Naszym zadaniem będzie te alternatywne miejsca opisywać.

Intensywnie myślę o tym przemijaniu i przeobrażaniu się z jednej energii w drugą i zaraz przypominam sobie ten dzień, kiedy skremowano mojego Ojca. Nazajutrz przyszedłem odebrać urnę z prochami i legitymując się dowodem osobistym Adama Hollanka, wprawiłem w osłupienie urzędnika zakładu pogrzebowego, który prosił mnie o pokwitowanie. Wtedy pomyślałem, że to taka – swego rodzaju – reaktywacja Hollanka, taka jak w Matriksie. Dziś spełnia się to moje marzenie o kontynuacji dzieła mego mistrza i mego Ojca.

Dziś wszystkich serdecznie zapraszam do lektury „Nieztejziemi.org”, a tych, którzy chcą podzielić się z naszym portalem swoimi przeżyciami, mają niesamowite zdjęcia lub po prosu myślą alternatywnie i mają coś do powiedzenia, namawiam do nadsyłania tekstów na nasz redakcyjny e-mail: [email protected]

Adam S. Hollanek

P.S.
Polecam Państwu lekturę naszego najnowszego materiału „Dzieci są dowodem na istnienie reinkarnacji”, w którym staramy się przytaczać wiele dowodów, wskazujących iż reinkarnacja jest faktem.

Napisane przez

Adam S. Hollanek – Dyrektor artystyczny, grafik oraz specjalista do spraw marketingu z 20 letnim stażem zawodowym. W latach 90-tych studiował na wydziale Geografii i studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w projektowaniu gazet codziennych oraz wydawniczych systemach w mass-mediach. Wieloletni dyrektor artystyczny w szeregach czołowych gazet amerykańskich: USA Today, Asbury Park Press, Daily Record, New York Post.