W tym domu straszy


Historia „Nie z tej ziemi” rodem z PRL-u
Jest rok 1983, w pewnym domu w Sochaczewie pojawił się duch. Wywołuje on takie niepokoje, że mieszkańcy zmuszeni są do noszenia hełmów, aby uchronić się przed latającymi przedmiotami!

– Nigdy nie widziałem czegoś równie przerażającego – mówi policjant z Sochaczewa, Leszek Franaszek. – Podczas jednej z moich wizyt telewizor spadł ze stołu, pofrunął parę metrów, uderzając następnie o podłogę.

Kiedy indziej policjant ujrzał nóż kuchenny wyskakujący z szuflady i zagłębiający się w drzwiach. Wraz z innymi świadkami widział też garnki, talerze i sprzęty kuchenne fruwające bez niczyjej pomocy.

– Nie wierzyłem własnym oczom. Kłódka przeleciała przez pokój, uderzając mnie w ramię. Lecąca filiżanka zawróciła, gdy dotarła do mnie.

Duchy rozpoczęły swoją działalność w domu Hanny Sokół w dwa miesiące po śmierci jej męża Józefa. Siedem lat później duchy nie dały jeszcze za wygraną. Upodobały sobie szczególnie 11-letnią Joannę Sokół. Nie stronią też od jej siostry Doroty oraz ich babci, 86-letniej Marianny Świątkowskiej.

11-letnia Joanna Sokół

11-letnia Joanna Sokół

– Mówi Hanna Sokół: Odwiedzali nas wszelcy możliwi eksperci oraz ksiądz który pokropił mieszkanie święconą wodą. Nikt nie jest w stanie nam pomóc.

Dr Roman Bugaj jest parapsychologiem. Odwiedzał ośmiokrotnie tę rodzinę. Oto jego wypowiedź:

– Przedmioty przelatują w powietrzu tak szybko, że prawie nie zdąża się ich zauważyć. Jedyne ostrzeżenie, to świst. Rodzina musi nosić na głowach hełmy ochronne! Duchy grasujące w domu pp. Sokołów uważane są za złe. Sztućce trzymane przez Joannę wyginają się w jej rękach jak spaghetti! Joanna badana była przez ekspertów, ponieważ naukowcy podejrzewali, że 11-letnia dziewczynka w jakiś nieznany sposób sama wywoływała te zjawiska. Podobne badania prowadzone są również w innych krajach Europy Wschodniej. W Związu Radzieckim na przykład wykazano, że ludzie mogą podświadomie wpływać na przedmioty i wydarzenia – kończy swą wypowiedź dr Roman Bugaj.

Rodzina państwa Sokołów zmuszona przez ducha do noszenia hełmów, aby uchronić się przed latającymi przedmiotami!

Rodzina państwa Sokołów zmuszona przez ducha do noszenia hełmów, aby uchronić się przed latającymi przedmiotami!


Napisane przez

Nieztejziemi.org to miejsce dla wszystkich entuzjastów alternatywnego myślenia, miłośników spraw niewyjaśnionych oraz parana ukowców. To portal dla fanów wszystkiego co nieziemskie na Ziemi i poza nią. Zainteresowanych współpracą z naszym portalem serdecznie zapraszam do działania. Przysyłajcie teksty, zdjęcia, klipy wideo – obiecuję, że na wszystkie, nawet najdziwniejsze tematy znajdziemy miejsce.