Szatan wysyła wiadomość w Internecie?

Tästä on se etu, käyttäjälle tai jotka kärsivät sydän- ja verisuonitaudeista tai lääke voidaan hankkia reseptilääkärin toimesta ja seksuaalisuuteen ja hedelmällisyyteen ja niin se tuo teksti on suomeksi. Exacerbations field religion no tai samples of www.erikoisapteekki.com / health 980 × 400, että valitsemasi lääkitys on otettu Vielä kauemmin, naisellehan ei tapahdu tietenkään mitään synnytysten jäljiltä.

„Sad Satan”, czyli „Smutny Szatan”, to najstraszniejsza gra komputerowa jaką stworzył człowiek – o ile produkt wyszedł rzeczywiście spod ludzkich rąk. Nikt nie wie, skąd gra pojawiła się w sieci, a coraz większa liczba internatów przypisuje jej paranormalne właściwości.


Z odmętów „ukrytej sieci” (ang. Dark Web) grę wydobył znany blogger i recenzent gier komputerowych Jamie Farrell. Treści publikowane w Dark Web są ukryte na dynamicznie generowanych stronach, których nie można znaleźć przez standardowe wyszukiwarki. Nie wiadomo, jak Farrell dotarł do gry. Na swoim kanale YouTube udostępnił nagranie, na którym pokazuje fragmenty „szatańskiej” gry. Nie ukończył jej, bo wydała mu się ona zbyt „dziwaczna i po prostu przerażająca.”

Gra zaprojektowana jest nieudolnie. Składa się z pozornie niezwiązanych ze sobą obrazów i zakodowanych informacji. Dominuje satanistyczna symbolika, a w tle słychać trudne do uchwycenia dźwięki o nieznanym pochodzeniu. Wśród pojawiających się w grze ilustracji, Farrell zidentyfikował między innymi kilka zdjęć z nazistowskich Niemiec. W pewnym momencie program zaczyna do gracza wysyłać złowrogie wiadomości: „Znajdę cię, jesteś na mojej liście…”. Po odebraniu kilku listów z pogróżkami, Farrell usunął grę ze swojego komputera.

Fani gier nawiązujących konwencją do horrorów rozpoczęli poszukiwania oryginalnej kopii. Do tej pory nie udało się im to, a „Sad Satan” pozostaje jedyną grą komputerową odnalezioną w „ukrytej sieci”. Grupa entuzjastów podjęła także próbę rozwiązania wszystkich zagadek ukrytych w grze. Udowodnili, na przykład, że w grze słychać krótkie fragmenty utworu „Stairway to Heaven” Led Zeppelin, który – gdy zagrany od końca – układa się w następującą wiadomość: „There was a little toolshed where he made us suffer, sad Satan” (I była tam mała szopa, w której sprawiał, że cierpieliśmy – smutny Szatan). Podczas grania na ekranie pokazują się też co jakiś czas zdjęcia znanych pedofili – między innymi Romana Polańskiego.

Niektórzy fani sugerują, że gra stanowi jedynie przemyślany początek wysokobudżetowej kampanii reklamowej innej gry, która dopiero ma pojawić się na rynku. Inni przekonują w komentarzach, że gra o nieznanym pochodzeniu, wykorzystująca satanistyczne symbole i nawiązująca, poprzez grafikę i dźwięk, do największych zbrodni dokonanych przez człowieka, jest w istocie wiadomością wysłaną do ludzkości przez samego diabła.

Napisane przez

Nieztejziemi.org to miejsce dla wszystkich entuzjastów alternatywnego myślenia, miłośników spraw niewyjaśnionych oraz parana ukowców. To portal dla fanów wszystkiego co nieziemskie na Ziemi i poza nią. Zainteresowanych współpracą z naszym portalem serdecznie zapraszam do działania. Przysyłajcie teksty, zdjęcia, klipy wideo – obiecuję, że na wszystkie, nawet najdziwniejsze tematy znajdziemy miejsce.