„Nie z tej ziemi” w Nowym Dzienniku


Już od tego weekendu, artykuły z “Nie z tej Ziemi” będą się ukazywały co tydzień w Weekendzie! Weekend to popularny, wydawany od 1998 roku magazyn ilustrowany dodawany do sobotnio-niedzielnego “Nowego Dziennika”. “Nowy Dziennik” to zaś największa polskojęzyczna gazeta w USA, ukazująca się od 1971 roku. Sprzedawana jest w kioskach na Wschodnim Wybrzeżu i prenumerowana w całej Ameryce. Ostatnio “ND” przekształca się w nowoczesną firmę multimedialną: rozwija się na internecie i ma własny, codzienny program telewizyjny.

Nowy Dziennik – „Weekend”

W ten weekend: Wychodzenie z ciała: Fantazja czy prawda?
Przez wieki ludzie różnych kultur i warstw społecznych stykali się ze zjawiskiem wychodzenia z ciała. Czy rzeczywiście możliwe jest oddzielenie się ludzkiej świadomości od ciała? Czy nie chodzi tu o halucynacje, choroby psychiczne albo nadmierną wyobraźnię? Niektóre obserwacje wskazują, że eksterioryzacja zachodzi naprawdę. W Europie dużym powodzeniem cieszyła się książka Janet Lee Mitchell pt. Podróże poza ciało. Autorka przez wiele lat prowadziła zakrojone na szeroką skalę badania parapsychologiczne, współpracując z American Society of Psychical Research (ASPR). Wyniki tych badań zdają się wskazywać, że wiara w możliwość eksterioryzacji ma podstawy w rzeczywistości.

Cały artykuł można przeczytać w dodatku „Weekend” Nowego Dziennika lub w przyszłym tygodniu na naszym portalu.

Napisane przez

Nieztejziemi.org to miejsce dla wszystkich entuzjastów alternatywnego myślenia, miłośników spraw niewyjaśnionych oraz parana ukowców. To portal dla fanów wszystkiego co nieziemskie na Ziemi i poza nią. Zainteresowanych współpracą z naszym portalem serdecznie zapraszam do działania. Przysyłajcie teksty, zdjęcia, klipy wideo – obiecuję, że na wszystkie, nawet najdziwniejsze tematy znajdziemy miejsce.