NASA ignoruje UFO!


Całkiem niedawno bo parę dni temu tj. 16 grudnia badacze UFO zaobserwowali cylindryczny obiekt latający na orbicie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Informacja o tym niezwykłym zdarzeniu dotarła do „Nie z tej ziemi” od Scotta Waringa, byłego pracownika Amerykańskich Sił Powietrznych w bazie SAC, który na co dzień prowadzi tzw. dzienniki UFO.

Waring podkreśla również znaczenie cylindrycznego kształtu „Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego” bowiem tego typu obiekty często „nawiedzają” orbitę stacji kosmicznej. Takie „sensacyjne” odkrycie może poczynić prawie każdy z nas, wystarczy przez parę godzin obserwować stację przez zainstalowane na niej kamery, które na żywo przekazują obraz do Internetu. Odrobina cierpliwości, spostrzegawczości i UFO jak na dłoni! Trzeba tylko pamiętać, by obserwacje miały miejsce w czasie gdy stacja jest po jasnej, oświetlonej stronie.

75% zgłaszanych, tego typu przypadków, gdzie badacze UFO obserwowali kuliste lub cylindryczne „Niezidentyfikowane Obiekty Latające” o metalicznym połysku, zdaje się bardzo często rejestrować właśnie w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Scott Waring jest absolutnie zaskoczony brakiem reakcji NASA, kiedy większość „sensacyjnych” obserwacji dokonuje się właśnie przy pomocy sprzętu wideo należącego do agencji, nadającego obraz z kosmosu na żywo.

„Naukowcy z NASA mogliby choć napomknąć, w którymś z raportów, że ewidentnie coś jest na rzeczy” relacjonuje Waring. „Toż, to dzieje się na oczach całego świata… ale cicho sza! Nikt nie może nawet słowa pisnąć. W NASA przecież wiedzą, że UFO istnieje naprawdę!”

Scott Waring kompletnie nie ufa specjalistom z NASA. „Jednego dnia odkrywają miasta po ciemnej stronie księżyca by następnego uciszyć wszystko i udawać, że nic się nie stało.” – opowiada. „CNN pokazuje nieedytowane klipy video ze startu promu Atlantis, gdzie ewidentnie widać, iż w jego trajektorii znajdują się dziwne niezidentyfikowane, metaliczne obiekty latające, wywołując opóźnienia w misji i NASA dalej udaje, że nic nie wie!”

Drodzy Czytelnicy! Oceńcie sami. Poniżej zamieszczamy link i klip wideo opublikowany na YouTube a pochodzący z przekazu na żywo ze stacji kosmicznej.

Napisane przez

Nieztejziemi.org to miejsce dla wszystkich entuzjastów alternatywnego myślenia, miłośników spraw niewyjaśnionych oraz parana ukowców. To portal dla fanów wszystkiego co nieziemskie na Ziemi i poza nią. Zainteresowanych współpracą z naszym portalem serdecznie zapraszam do działania. Przysyłajcie teksty, zdjęcia, klipy wideo – obiecuję, że na wszystkie, nawet najdziwniejsze tematy znajdziemy miejsce.