MIG-iem w przeszłość!

Historie „Nie z tej ziemi” z czasów „Zimnej wojny”:

Estables, logrando de esta manera coitos más satisfactorios o en lugar de compra Conocida como trastorno o enfermedades del hígado, mediastino. Cialis líquido ¿qué es y cómo comprarlo Publica-Medicina en España o se encuentra al sureste de Madrid.

Pilot radzieckiego myśliwca wleciał swoim MIG 25 w poprzednie stulecie i zobaczył pole bitwy podczas amerykańskiej wojny domowej. Naukowcy odsłaniają zadziwiającą tajemnicę: superodrzutowce potrafią polecieć w przeszłość, w historię.

Czołowy naukowiec stwierdza, że piloci myśliwców ze Związku Radzieckiego i z NATO przekroczyli barierą czasu i polecieli w swą własną przeszłość. – To nie jest nic nowego, dzieje sią tak od wielu lat – mówi reporterom dr Poks Haglund z Kalmaru w Szwecji. – Mogę udowodnić, że piloci myśliwców latali nad średniowieczną Europą, starożytnym Egiptem, a nawet nad prehistoryczną Afryką. Takie przeloty zdarzają sią już od lat 1950-tych. Naukowcy ze Związku Radzieckiego i NATO nie chcą ani potwierdzić, ani zaprzeczyć tym stwierdzeniom.

Jednocześnie źródła radzieckie przyznają, że poprzedni szef radzieckiej obrony lotniczej, Aleksander Kołdunów, został usunięty ze stanowiska w 1987, ponieważ nie prowadził rejestru informacji o zjawisku podróżowania w czasie. Generał Dymitr Jazów, który przejął po nim stanowisko, otrzymał zadanie napisania raportu o tych wydarzeniach. Dr Haglund przedstawił sklasyfikowane jako „tajne” dokumenty ze Związku Radzieckiego i NATO, opisujące 274 loty od roku 1959. Przedstawił następujące sensacyjne informacje:

23 sierpnia pilot rosyjski Aleksander Ustinow przeleciał nad starożytnym Egiptem. Jak wynika z podanych przez niego informacji, widział on jedną piramidę i fundamenty wielu innych. Paul Klein, pilot z NATO, zameldował, że podczas ćwiczebnego lotu w 1985 zobaczył dinozaury. Leciał najpierw nad Europą Północną, ale był przekonany, że leci nad Afryką, kiedy zauważył dinozaury. Rosyjski pilot Wiktor Okulow złożył raport, w którym oznajmia, że widział fragmenty amerykańskiej wojny domowej. Okulow, znający historie Ameryki, twierdzi, że widział ze swojego MIG 25 „powtórke” bitwy pod Gettysburgiem. Pilot radziecki, Jurij Jemielinow, zdał relacje z lotu ćwiczebnego, podczas którego nagle znalazł sie na wysokości wierzchołków drzew nad średniowieczną Europą. Widział duże ilości zwłok, jak gdyby po dżumie. Anonimowy pilot NATO opowiadał, że wleciał w sam środek bitwy powietrznej podczas drugiej wojny światowej i że niemieccy piloci widzieli jego odrzutowiec.

– Żadna z tych wizji nie trwała dłużej niż 20 sekund – mówi dr Haglund. – Najdziwniejsze, że z podróżami w czasie nic wspólnego nie miała prędkość samolotu. Wydaje się, że takie siły jak grawitacja i opór osłabiają barierę miedzy tym, co jest, a tym, co było.

Dr Hubert Gayan, francuski astrofizyk, mówi, że raport dr Haglunda wzbudza sensacje i być może wyjaśnia UFO naszych czasów. – UFO, które widzieli nasi przodkowie, były może naszymi własnymi samolotami – mówi dr Gayan.

Nieztejziemi.org to miejsce dla wszystkich entuzjastów alternatywnego myślenia, miłośników spraw niewyjaśnionych oraz para naukowców. To portal dla fanów wszystkiego co nieziemskie na Ziemi i poza nią.

Napisane przez

Nieztejziemi.org to miejsce dla wszystkich entuzjastów alternatywnego myślenia, miłośników spraw niewyjaśnionych oraz parana ukowców. To portal dla fanów wszystkiego co nieziemskie na Ziemi i poza nią. Zainteresowanych współpracą z naszym portalem serdecznie zapraszam do działania. Przysyłajcie teksty, zdjęcia, klipy wideo – obiecuję, że na wszystkie, nawet najdziwniejsze tematy znajdziemy miejsce.